Інформація батькам


Поради батькам п'ятикласників

Поради психолога батькам

Організація куточка відпочинку вдома

Про прийом до першого класу

НЕ СПАТИ 12 ДНІВ!

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

ДЕТАЛІ:

Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з «потойбічного світу»…

В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.

На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова". Чекаємо підтвердження.

Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі:

- відчуженість

- втома

- постійно хоче спати

- сидить в мережі посеред ночі

- з’являються порізи на руках

Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!

До уваги батьків учнів 11 класу

Для успішного проходження ЗНО і ДПА в 2017 році з учнями 11 класу в черговий раз була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо головних етапів ЗНО – 2017.

Індивідуальні пакети, отримані випускниками, містять сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень «ЗНО – 2017 р.»

Одинадцятикласники мають звірити персональні дані, зазначені в сертифікаті, реєстраційному повідомленні та на інформаційній сторінці, створеній на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Не розголошувати дані про номер сертифіката а також вказаний у ньому PIN-код, що сприятиме забезпеченню конфіденційності відомостей, зазначених на інформаційних сторінках.

Кiлькiсть переглядiв: 197